Een buitenkans in West-Vlaanderen – een uitzonderlijk aanbod, ruim appartement met enorme benedenverdieping, extra grote hobby- of kantoorruimte, een garage voor 15 wagens en een unieke investeringsopportuniteit voor wie Meulebeke nog moet ontdekken!
“Centraal gelegen APPARTEMENT met 2 slpkmrs, terras en ruime polyvalente ruimte van 285m².
Ideale combinatie werk en privé te Meulebeke, omvattende o.a. op het GELIJKVLOERS:
Appartement te koop met als extra een ruime benedenverdieping die kan ingevuld worden als hobbyruimte, garage, werkplaats met tal van mogelijkheden.
•Zeer ruime opbergruimte
•Keuken
•Toilet
•Ideaal voor vrij beroep of gelijkvloerse woning
1ste VERDIEP met afzonderlijke toegang tot het appartement:
•Inkomhal
•Lichtrijke open leefruimte
•Open geïnstalleerde keuken
•Dakterras
•Badkamer met douche, lavabo en toilet
•Ruime berging
Divers: Dit centraal gelegen zeer ruimpand heeft zeer veel potentieel. Ideaal voor een vrij beroep, winkel, kantoorruimte met woonst of zelfs als kangoeroewoning met 2 woonentiteiten. Verwarming met aardgaskachels.
Grondoppervlakte 287m². Bruikbare vloeroppervlakte ca. 362m² (indicatief volgens het EPC). EPC 399 kWh/m² – label D – UC3253418 (appartement) + (handelsgelijkvloers) Label D – 2643853-KNR-1. P-score en G-score: A. Bevindt zich niet in een risicozone voor overstromingen.
Bel ons op 056/72.48.93 voor een bezoek ter plaatse. We leiden jullie graag even rond. (Ref.16372)
Compare listings
Compare